Regulamin

Informacje ogólne

1. System znajdujący się na stronach internetowych zezwolenia.malawisla1.pl umożliwia  nabycie zezwoleń na amatorski połów ryb wędką w obwodzie rybackim Mała Wisła 1.

2. Administratorem systemu i wydającym zezwolenia jest:

Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne AP, Maciej Wilk,
ul. Metalowa 3,
43-100 Tychy.
Nip 646-100-92-90
Email: Info@taimen.om
tel. 323291129

Płatności:

3. Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

Dostawa i Zwroty:

4. Po potwierdzeniu płatności przez system Dotpay zamawiający bezwłocznie otrzyma zezwolenie, drogą mailową zostanie wysłany do niego link do złożonego zamówienia, ekektrooniczne potwierdzenie zezwolenia można pobrać ze strony zamówienia do okazania lub druku, jak również zostanie wysłane na podany przy składany przy zamówienie email. W przypadku zezwoleń okresowych zamawiający jest zobowiązany samodzielnie wskazać datę w której zamierza łowić i zaakceptować ją guzikiem "generuj rejestr", po zakceptowaniu, na stronie zamówienia wygeneruje sie potwierdzenie posiadania zezwolenia wraz z rejestrem, dokument ten jest ważny tylko we wskazanym dniu połowu, po skończonym łowieniu danego dnia należy zamknąć rejestr klikając guzik "zakończ połow" , po kliknięciu utworzy się mozliwość wygenerowania potwierdzenia posiadania zezwolenia na kolejny dzień w ramach limitu dni połowów z zezwolenia.


5. Po opłaceniu zezwolenia brak jest możliwości rezygnacji z niego lub zmiany daty zezwolenia. (art. 38 pkt 12 ustawy o prawach konsumenta).

Reklamacje:

6. Reklamacje związane z nie wydaniem zezwolenia pomimo wniesienia opłaty, należy kierować w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia do :

Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne AP, Maciej Wilk,
ul. Metalowa 3,
43-100 Tychy.

Email: Info@taimen.om
tel. 323291129

Techniczne aspekty funkcjonowania ststemu wydawania zezwoleń.

7. W sprawie ewentualnych technicznych problemów z funkcjonowania systemu nalezy kontaktować się z administratorem systemu w godzinach 9-15
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Ta strona wykorzystuje pliki cookies - więcej w polityka prywatności

Zamknij